Jdi na obsah Jdi na menu
 


TESTIMONY OF PROSPERITY1. Promluvte si s Warehouse Keeper Parman(giran), budete mít za úkol získat 4 kupony (voucher)

a) Treasure’s Voucher –Keeper Lockirin v Dwarven Village
b) Land’s Voucher – Piotur u Orc Barracs
c) Produktivity‘s Voucher – Emily v Dion Castle Town
d) Body‘s Voucher – Rylith v Talking Island Village

1) Treasure’s Voucher – Lockirin je v Dwarven Village v kulaté budově Elder Council naproti Gate Keeperovi. Zadá vám za úkol získat příspěvky do Gildy. Postupně promluvte se všemi Elder v místnosti a získejte peníze, od koho vám řeknou. Pošlou vás za Bolter(na cestě k Strip Mine) Mion je obchodnice v Grocery store; Torroco – je schovaný za Warehouse;Shari je ve Weapon Shopu; Maryse Redbonnet– je u severního východu z vesnice (pro ni si nachystejte 100 animal skin); Master Toma – je hned u vchodu do Mithril Mines (většinou), jinak může taky být pod schodištěm do druhého patra v Abandoned Coal Mines a nebo na Severovýchodním pobřeží; poté vraťte příspěvky Elderům a promluvte si s Lockirinem..

2) U Orc Barracs je Piotur u domku, promluvte s ním a dá vám voucher.

3) Promluvte v Dionu s Guard Bright u jižní brány. Dá vám za úkol sehnat 20 Mandragora Petal (všechny druhy mandragor v Execution Ground) a 10 Red moss (Crimson Ant u Cruma Tower – vlevo od věže pod obřím krunýřem). Se získanými věcmi se vraťte za Brightem a ten vás pošle dát jeho matce (Emily – kousek výš u domu na cestě) kytici, ta vám pak za ni dá voucher.
4) Odcestujte na Talking Island, tam promluvte s Warehouse keeper Wilford (ptejte se na 1000letého elfa ), pak vás pošle za Lilith do kostela, ta vám dá poslední voucher.

pokračování level 38

5) Dojděte za Parmanem do WH v Giranu, vezme si od vás vouchery a zadá vám poslední úkol. Běžte za Maestro Nikola (kousek západně od vchodu do Cruma Tower), ten vám dá  plastelínu na získání obtisku klíčové dírky ve prvním patře Cruma Tower. Ke truhle se dostanete takto: na začátku jdete cestou doprava, v 1. místnosti doleva(chodba je až v rohu) , poté rovně a na konci se dejte opět doleva a na rohu je truhla.
Když uděláte obtisk, vraťte se k Nikolovi a ten vás pošle sbírat 20 stakato Shell (Stakato), podivné sáčky čehosi (Toad Lord) a Swamp Spider Thorn (Marsh spider), všichni se nacházejí v okolí Cruma Tower. K výrobě klíče budete potřebovat ještě 10 Crystal:D grade. Klíč vyrobte, promluvte s Nikolou a opět se vydáte do prvního patra Cruma Tower. Po vyzvednutí obsahu bedny, se vraťte za Nikolou a ten vás pošle za Parmanem.

V Giranu si nakonec promluvte Parmanem o splnění úkolu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Master Toma

(Maramorson, 14. 10. 2007 10:43)

Najdete ho před severním vchodem do Mithril Mines (většinou) tzn. z Dwarven village teleport do esternmining teritory a pak poceste na jih (jakoby se musite dostat na střechu obrázku Mithril Minu na mapě)

Re: Master Toma

(bAdys, 6. 4. 2017 22:50)

na Classicu jsem ho našel vždy na severním pobřeží

oprava

(bAdys, 6. 4. 2017 22:49)

3) Guard Bright je u východní brány
5) ... prvním patře Cruma Tower. - na Classicu označeno jako 3. patro, prostě portnite do Crumy a jděte ;)